Şehirler Arası Nakliyat

Adıyaman nakliyat şirketlerinden Ayrancı Nakliyat şehirler arası ev taşımanızı mükemmel olarak yapabilmektedir. Bu konuda bize güvenebilirsiniz.

Şehirler arası nakliyat nakliye hizmetlerinde önemli olan husus sigorta yapılıp yapılmadığıdır. Her hangi bir kaza ve yangın ihtimaline karşı uzun yolculuklarda sigorta işlemi yapılmallıdır. Normal taşıma ücretinin yanında oldukça düşük meblağlar tutan şehirler arası taşımacılık sigortaları mutlaka yapılmalıdır. Şirketimiz dürüst ve güvenilir personeliyle uzun yolculuklarda dahi sizlerin güvenini kazanmak için kalite ve profesyonellikden ödün vermeden hizmet etmektedir.

Kış şartlarında uzun yola çıkacak araçların mutlaka kış lastikleri takılı olmalıdır buda çok önemli bir hususdur. Kış lastikleri takılı olmayan nakliyat araçları uzun yolda ağır kış şartlarında kaza yapabilir buda hem can hemde mal kaybına yolaçabilir. Bu nedenle ağır kış şartlarında nakliye hizmeti verilecekse mutlaka ama mutlaka kışlık lastik takılı olmalıdır.

Yine bir başka önemli unsur ağır kar ve tipi durumlarında önemli olan zincir uygulamasıdır. Eşyalarınızı emanet ettiğiniz kamyonda mutlaka zincir olduğundan emin olunuz.

Aracın kışlık bakımları yapılmışmı? Bunu sormayı unutmayınız zira kışlık bakımları yapılmamış araçlar hem sizin eşyalarınızı hemde başka insanların hayatlarını tehlikeye atabilir.
Adıyaman’ dan Tüm Türkiyeye

Firmamızın şehirler arası tüm nakliyeleri sigortalı, ambalajlı olarak gerçekleşmektedir Şirketimiz şehirler arası ev, parça eşya, çeyiz, öğrenci eşya taşımalarında ekonomik fiyat seçenekleriyle, kapalı kasa araç filosuyla size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Adıyaman Nakliyat Sitemiz ; Ankara, iStanbul, İzmir, Samsun, Kayseri, Adana, Mersin, Batman, Diyarbakır, Edirne, Şırnak, Muş, Malatya, Afyon, Bartın, Hakkari, Denizli, Ağrı, Amasya, Antalya, Trabzon, Rize, Bilecik, Bingöl, Bolu, Bursa, Bitlis, Çorum, Erzurum, Erzincan, Elazığ, Kars, Mardin Ve Tüm Türkiye iLLerine Nakliye Hizmeti Vermektedir.

7/24 Hızlı Destek 0553 199 95 90